تاریخ : شنبه 18 اسفند 1397 | 12:06 ق.ظ | نویسنده : مدیر
474bnm77s5uh5h4g1a.jpg
سوالی که خیلی از فریلنسر ها می پرسند این است که چطور ما می توانیم به یک نویسنده برتر( freelance writer ) تبدیل شویم؟در این مقاله می خواهیم به شما بگوییم که چطور می توانید به یک نویسنده برتر تبدیل شوید.

 

 


برای تولید محتوا بهتر است موضوع در تخصص شما باشد

سفارشاتی که برای تولید محتوا (طراح وب مستقل)به شما پیشنهاد می شود را نیاز نیست با عجله قبول کنید بهتر است کمی در مورد آن ها فکر کنید و در زمینه هایی که به شما می گویند تحقیق کنید.فکر کردن قبل از خواب زمان خوبی برای تصمیم گیری می باشد.در زمان خوابیدن ذهن شما تمرکز بالایی را دارد و می توانید هر موضوعی را با دقت بررسی کند بعدا در زمانی که مطلب می نویسد متوجه می شوید مطالب آسانتر به ذهن شما خواهد آمد و نیازی نیست ذهن خود را زیاد درگیر مطالب کنید.


بررسی کردن محتوای تولید شده در روز بعد


بعد از اینکه مطلبی را نوشتید برای یک روز آن را کنار بگذارید و به کارهای دیگران مشغول شوید و دوباره در روز آینده مطلب را مرور کنید احتمال اینکه مطلب خود را از دیدگاه دیگری هم ببینید بیشتر است و این سبب می شود که اگر مطلب شما نیاز به تغییراتی دارد بتوانید تغییرات را اعمال نمایید.

عواملی که گفته شد سبب می شود که در زمان نوشتن مطلب ارتباط خوبی با محتوای خودتان داشته باشید و مطلب را از دل جان خود بنویسید.این موارد سبب می شود که رشته مطالب از دست شما خارج نشود و تمرکز بالایی در نوشتن داشته باشید.این موارد تجربه شخصی هستند و موارد زیادی لازم است تا شما بتوانید به یک نویسنده خوب تبدیل شوید مثلا مطالعه کردن زیاد میتواند تجربه شما در موضوع های متفاوت زیاد کند و یا مشاهده کردن بعضی از موضوع ها هم می تواند شما را حرفه ای کند ولی مهمتر از همه آن ها داشتن یک احساس قوی برای نوشتن مطلب است تا اینکه بتوانید جمله های تاثیر گذاری بنویسید.


آستین ها را بالا بزنید.


اگر درباره همه موارد خوب فکر کرده اید و آماده هستید همین الان کار را شروع کنید. یکی از بهترین سایت هایی که میتوانید مهارت های خود را تبلیغ و به فروش برسانید سایت خرید و فروش خدمات Shop in home میباشد که  با عضویت در سایت و با کلیک بر روی Sell Items Online میتوانید خدمات خود را  به صورت ویترینی به نمایش بگذارید  و مشتری پیدا کنید سایت Shop in home محیطی کاربرپسند دارد و به راحتی می توانید صفحه پروفایل فروشگاهی درست کنید که شامل لیست فروش تمامی خدمات آماده ارائه شما میباشد.

موارد مهمی که در رابطه با سایت بایستی مد نظر داشته باشید:

۱- در مورد محل خدمات  خود از آدرسی غیر از ایران استفاده کنید. اگر آدرس دوستان و آشنایانتان درخارج از کشور زندگی میکنند از آدرس آنها می توانید استفاده کنید.

۲-اگر آدرس پی پال دوستان در خارج از کشور دارند نیز میتوانید برای دریافت وجه کار خود از ان استفاده کنید.

3-شما میتوانید پای پال، پایونیر و یا اکانت پیزا خود را وارد کنید و وجه خود را با کمترین کسر دریافت کنید.

در ابتدای کار به دوستان و خانواده خود بگویید و از آنها درخواست کنید که اگر می توانند کسی را به شما معرفی کنند که نیاز به خدمات شما داشته باشد. لینک پروفایل فروشگاهی خود را در گروه ها و شبکه های اجتماعی منتشر کنید.


منبع: https://blog.shopinhome.com

https://www.facebook.com/shopinhomeco

https://twitter.com/shopinhomecom

https://plus.google.com/+Shopinhome

https://www.linkedin.com/company/shopinhome

https://www.pinterest.com/shopinhomecom

https://www.instagram.com/shopinhomeco
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات